کندز!

arcs_website_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۴ - ۸:۵۸
کندز!

هلال احمر افغانی همیشه در تلاش است تا خدمات صحی رایگان به هموطنان و رسیدگی به نیازمندان در هر نقطه کشور ارائه نماید. به همین منظور، هلال احمر افغانستان علاوه بر سایر ولایات، یک تیم سیار صحی را در ولسوالی امام صاحب ولایت کندز ایجاد نموده تا خدمات صحی را به هموطنان عزیز ارائه نمایند. تیم صحی مذکور در یک هفته گذشته در مجموع برای ۱۷۴۷ تن خدمات صحی مختلف را عرضه نموده، که در ضمن خدمات برای ۴۷۵ تن خدمات سراپا و ادویه فراهم و براى ۱۹۱ تن کودکان و زنان واکسین تطبیق، ۱۰ تن زخمی را پانسمان نموده. همچنان براى ۱۴۵ تن زن باردار مشوره های صحی در مورد رعایت حفظ الصحه قبل و بعد از ولادت و نیز ۸۵ تن کودک را معاینه، که ۳ تن از آنها دچار سوء تغذی بودند و به آنها ادویه و غذای لازم فراهم شده.قابل ذکر است که علاوه بر خدمات صحی فوق، برای ۹۴۱ بیمار و مراجعه کننده نیز در مورد جلوگیری از بیماری های موسمي، حفظ الصحه فردی و محیطی و مزایای واکسین معلومات لازم ارائه شده.

kk

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۸ - ۹:۹
Background image

ملاقات محترم مولوی مطیع الحق خالص همراه مسوولین بخش فلج بنیاد بلگیتس و تیم یونیسف

‏محترم مولوی مطیع الحق خالص سرپرست ریاست عمومی هلال احمر افغانی در دفتر  فدراسیون بین المللی در کابل با رئیس و مسئولین بخش فلج بنیاد بلگیتس و تیم یونیسف؛ به منظور جلوگیری از بیماری فلج. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۵ - ۹:۱۵
Background image

محترم مولوی مطیع الحق خالص، سرپرست ریاست عمومی هلال احمر افغانی، با جنک اونال شارژ دفیر کشور ترکیه در دفتر کاری شان در کابل دیدار نمود!

محترم مولوی مطیع الحق خالص، سرپرست ریاست عمومی هلال احمر افغانی، با جنک اونال شارژ دفیر کشور ترکیه در دفتر کاری شان در کابل دیدار نمود. در این دیدار سرپرست ریاست عمومی هلال احمر افغانی. . .

پنجشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۵ - ۹:۷
Background image

قندهار!

هلال احمر افغانی با حمایت مالی بنیاد خیریه دهکده صلح کشور آلمان به ارزش مبلغ ٢١٠٠٠٠٠ دو میلیون و یکصد هزار افغانی ذخیره آب و یک میدان بازی کودکان، جهت استفاده به مرستون ولایت قندهار،. . .

BACK TO NEWS